PZbuk zakłady bukmacherskie w internecie

PZBuk to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Swoje usługi świadczy dopiero od połowy 2018 roku, gdyż wtedy ten należący do spółki Cherry Online Polska sp. z o.o. otrzymał licencję na organizowanie bukmacherskich zakładów wzajemnych na terenie Polski. 

bukmacher pzbuk
Zakłady bukmacherskie PZbuk – Legalny bukmacher online

Rejestracja u bukmachera PZBuk

Rejestracja u bukmachera PZBuk jest niezwykle prosta. Musimy wypełnić dokładnie te same pola, które uzupełniamy przy okazji rejestracji do każdego innego bukmachera, z tą różnica, że zarówno informacje o koncie bankowym jak i skany naszych dokumentów możemy wysłać dopiero w momencie, gdy chcemy dokonać wypłaty. Jest to więc znaczące uproszczenie.

Bonusy w PZBuk

Bonusem dla nowych graczy w PZBuk jest darmowy zakład w wysokości 50 złotych. W dodatku oferta ta jest oparta o bardzo interesujące warunki, gdyż jedyne co musimy zrobić to obstawić kupon za 50 złotych, wylogować się i zalogować ponownie, a na naszym koncie znajduje się już bonus w postaci freebetu o wartości 50 zł.

Co najlepsze, pieniądze te musimy postawić na kupon o kursie co najmniej 2.00 i pieniądze, które ewentualnie wygramy, trafiają bezpośrednio na nasze konto. Nie musimy nawet dodatkowo obracać otrzymanej kwoty. Tak jest – bonus jest w pełni wolny od warunków obrotowych i wygrane pieniądze możemy od razu wypłacić na swoje konto.

sts darmowy bonus na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo, u bukmachera PZBuk otrzymamy bonus zwany kombodoładowaniem. Jest to specjalny, akumulatorowy bonus, w którym możemy zdobyć nawet 15% większą wygraną. Jedyne co musimy zrobić to postawić kupon na 2 lub więcej selekcji, a bukmacher doliczy do niego dodatkowy mnożnik. I tak przy okazji 2 meczów na kuponie dostaniemy wygraną większą o 1%, a przy 11 selekcjach i więcej bonus ten będzie większy aż o 15%. 

Każdy gracz PZBuk otrzymuje także dostęp do sklepu lojalnościowego. Punkty dostajemy za rejestrację, codzienne logowanie, zatwierdzone przez bukmachera dokumenty, a także wpłaty i kupony, które obstawiamy. Jest to bardzo przyjemna oferta, gdyż bonusy możemy otrzymać nawet w przypadku, gdy nie zainwestujemy dużej ilości pieniędzy. Wystarczy samo logowanie, żeby po pewnym czasie otrzymać darmowy zakład. 

PZBuk oferta

PZBuk oferuje swoim klientom podstawową ofertę. Co prawda brakuje mu jeszcze trochę do czołówki polskich bukmacherów, ale w miarę upływu czasu jest coraz lepiej. Oczywiście, jak każdy szanujący się bukmacher, PZBuk posiada także możliwość obstawiania zakładów na żywo. Niestety, na chwilę obecną nie ma jeszcze opcji śledzenia transmisji na żywo. Na chwile obecną dostępny jest tylko match tracker, czyli animacja pokazująca sytuację w danej grze. 

PZBuk strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa utrzymana jest w czerwonej tonacji, z elementami bieli i zieleni. Design nie jest zbyt atrakcyjny, ale może to być celowa zagrywka, która ma za zadanie dostosować styl strony do tego co starsi mogą kojarzyć z czasami PRL. Niestety, na chwilę obecną aplikacja mobilna nie jest jeszcze dostępna, a sama strona jest ciężka w obsłudze, przy korzystaniu z telefonów komórkowych. 

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button