Red Lions – Taipower – 3 maja (niedziela)

Liga Tajwańska składa się z ośmiu drużyn. Wszystkie cztery mecze czwartej kolejki rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę. Problemów z odniesieniem zwycięstwa nie powinni mieć piłkarze Taipower gdzie na wyjeździe podejmować będą Red Lions.

Typy Dnia – 3 maja (niedziela)

Red Lions vs Taipower. Typ i Analiza

Niespodzianką w tej rywalizacji nie pachnie, bowiem piłkarze Taipower po trzech rozegranych kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Natomiast zawodnicy Red Lions sklasyfikowani są na ostatnim ósmym miejscu w tabeli i pozostają jedyną drużyną bez punktów.

W tabeli obie drużyny dzieli różnica aż dziewięciu punktów, tyle na koncie mają gracze Taipower co oznacza, że wygrali do tej pory wszystkie trzy mecze.

Gospodarze wręcz przeciwnie, wszystkie trzy spotkania przegrali przez to, że tragicznie prezentowali się w defensywie. Jedenaście straconych bramek w trzech grach nic dobrego nie wróży przed kolejnymi meczami.

Mają też problemy ze skutecznością, z budowaniem akcji ofensywnych, mają zaledwie dwa gole na koncie co kibiców klubu Red Lions musi mocno niepokoić. Niestety zanosi się na ich kolejną czwartą porażkę w sezonie. Oczywiście stawiam tu na zwycięstwo Taipower, nie może być inaczej. Ta drużyna zdecydowanie lepiej się broni i dobrze atakuje.

Sezon rozpoczęła od wyjazdowego zwycięstwa nad Taipei Tatung 3-2, w dwóch pozostałych meczach bramek już jednak nie straciła o czym świadczą zwycięstwa nad Taiwan Steel 1-0 i Ming Chuan University 2-0, z tym zespołem, wygrała tydzień temu. Jak więc widać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedzielę piłkarze Taipower będą lepszą drużyną.

Jedenastka Red Lions po prostu słabo gra w piłkę, ich defensywa jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Porażki z Hang Yuen 0-4, Taipei Tatung 0-4 i ostatnio z Taiwan Steel 2-3 są złym prognostykiem przed starciem z Taipower, zwłaszcza że historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie na korzyść piłkarzy Taipower. W najnowszym meczu ograli Red Lions 3-1.

Typ: 2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button