Ross County – Dundee United – Typy bukmacherskie 15 sierpnia (sobota)

W sobotę odbędą się mecze w ramach czwartej kolejki szkockiej Premiership. O godzinie 16:00 piłkarze Ross County podejmować będą Dundee Utd. W tym meczu nie przewiduję zbyt wielu bramek, dlatego polecam under 3,5.

Typy Dnia – 15 sierpnia (sobota)

Ross County vs Dundee United. Typ i Analiza

Polecam taki typ, gdyż obie drużyny nie słyną z mocnej ofensywny o czym przynajmniej świadczą ostatnie mecze i historia bezpośrednich spotkań. Gracze Ross County udanie rozpoczęli sezon ligowy, od dwóch zwycięstw z rzędu dzięki którym mają sześć punktów na koncie i zajmują trzecie miejsce w tabeli.

W dwóch spotkaniach zachowali czyste konto bramkowe, ale zbyt wielu bramek nie strzelali. Ważne zwycięstwa odnieśli w meczach z Motherwell 1-0 i ostatniej kolejce z Hamilton 1-0. Od pierwszych minut bardziej skupiają się na defensywie tak by przede wszystkim nie stracić gola.

Można powiedzieć jak na razie formacja defensywna jest ich mocnym punktem przez co możemy się spodziewać, że w najbliższym meczu z Dundee Utd będą prezentowali się podobnie, a mianowicie przeszkadzać przeciwnikowi w konstruowaniu akcji ofensywnych.

Jak na razie dobrze im to wychodzi przez co naprawdę warto stawiać under 3,5. Po lepszym kursie można spróbować także under 2,5. O jedno spotkanie więcej na koncie mają rozegrane piłkarze Dundee Utd. Na start rozgrywek podzielili się punktami z drużyną St. Johnstone remisując 1-1.

Następnie w meczu z Motherwell zgromadzili trzy punkty, ale kibice zbyt wielu bramek nie zobaczyli, bo zaledwie jedną. Jednego gola zobaczyli także w ostatniej rywalizacji z Hibernian, tym razem musieli pogodzić z porażką. Jak więc widać, ostatnie mecze z udziałem drużyny Dundee Utd kończyły się wynikami poniżej 2,5 gola.

W historii bezpośrednich spotkań też było skromnie jeżeli chodzi o ilość bramek. W trzech ostatnich meczach wyniki były underowe. W poprzednim roku na zapleczu Premiership obie drużyny podzieliły się punktami, Ross County – Dundee Utd 1-1. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w najbliższą sobotę tak samo, zbyt wielu bramek nie zobaczymy.

Typ: poniżej 3,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button