Ruch Brześć – FK Smalawiczy – 17 maja (niedziela)

Czy w niedzielę piłkarze Ruchu Brześć wykorzystają słabą formę drużyny FK Smalawiczy i przed własną publicznością zainkasują trzy punkty? moim zdaniem taki scenariusz jest możliwy.

Typy Dnia – 17 maja (niedziela)

Ruch Brześć vs FK Smalawiczy. Typ i Analiza

W STS bukmacherzy wystawili kurs 2.05 na zwycięstwo zawodników Ruchu Brześć co mnie osobiście bardzo zadowala. Jest szansa że gospodarze wyjdą z tego pojedynku zwycięsko, a po ich ostatnim meczu z Nioman Grodno kibice są dobrej myśli.

Przypomnijmy, piłkarze Ruchu Brześć na wyjeździe wygrali 4-2. W tym meczu byli zabójczo skuteczni, proszę zauważyć, że na dziesięć podejść do przeciwnika byli w stanie strzelić aż cztery gole. Wcześniej ich problemem była własnie skuteczność, ale w ostatnich dniach mocno nad tym pracowali co w ostatnim meczu owocowało zwycięstwem.

Piłkarze Ruchu Brześć sklasyfikowani są na ósmym miejscu w tabeli. Oczywiście nie jest to pozycja wymarzona, ale niewykluczone że po dziewiątej kolejce ich sytuacja w tabeli się poprawi. Tym bardziej jest to możliwe, bowiem ich niedzielny przeciwnik należy do grona słabszych drużyn Wyszejszaja Liha.

Oczywiście mowa o FK Smalawiczy. To zespół który z dorobkiem zaledwie trzech punktów plasuje się na przedostatnim piętnastym miejscu w tabeli. Trzeba podkreślić, że piłkarze FK Smalawiczy nie mieli jeszcze okazji cieszyć się ze zwycięstwa.

W trzech ostatnich meczach uwaga, stracili aż dziesięć bramek! Jak się pewnie z wielu was domyśla, przegrali trzy mecze z rzędu, zgadza się. Najwięcej bramek stracili tydzień temu gdzie przed własną publicznością przegrali z BATE 3-5. Natomiast wcześniej w meczach na swoim boisku ulegli takim drużynom jak Eniergietyk-BDU 0-2 i Dynamo Mińsk 1-3.

Jak więc widać, goście są kompletnie bez formy co w niedzielę powinni wykorzystać gospodarze i zwyciężyć. W poprzednim sezonie przegrali u siebie z drużyną FK Smalawiczy 0-3. Na szczęście to już historia, każdy mecz jest inny. Dziś lepszą drużyną jest Ruch Brześć i jestem dobrej myśli że wygra.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button