Salernitana – Udinese – Typy bukmacherskie 22 maja (niedziela)

Przed nami ostatnie mecze 38. kolejki włoskiej Serie A. Bardzo interesująco zapowiada się wieczorne spotkanie pomiędzy Salernitaną a Udinese, ponieważ ta pierwsza drużyna walczy o utrzymanie. Zapraszam do analizy.

Salernitana – Udinese – Typy bukmacherskie 22 maja (niedziela)

Salernitana vs Udinese. Typ i Analiza

Salernitana do końca rozgrywek dzielnie walczy o utrzymanie. W ostatnim czasie jest bardzo trudną przeszkodą do pokonania czego dzisiejszego wieczoru mogą się spodziewać piłkarze Udinese.

Od siedmiu ostatnich spotkań Salernitana pozostaje drużyną niepokonaną. Zaliczyła cztery zwycięstwa i trzy remisy. W dwóch ostatnich meczach podzieliła się punktami.

Ostatnio na wyjeździe zremisowała z Empoli 1-1. Natomiast wcześniej przed własną publicznością takim samym wynikiem zakończyła spotkanie z Cagliari. Salernitana prezentuje się dobrze i zasługuje na utrzymanie się w Serie A.

Mając dwa punkty przewagi nad strefą spadkowa będzie dziś w stu procentach zmotywowana i z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

Dla trzynastego w tabeli Udinese ten mecz nie ma żadnego znaczenia. Może wygrać, a nie musi. Udinese jest w słabszej formie o czym świadczy ostatnia domowa porażka ze Spezią 2-3. Warto więc stawiać na zwycięstwo Salernitany, zwłaszcza że na terenie Udinese wygrała 1-0.

Typ: 1 (kurs 1.95 na STS)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button