San Marino – Gibraltar – Typy bukmacherskie 14 listopada (sobota)

W meczu najsłabszych Ligi Narodów San Marino na swoim terenie podejmować będzie reprezentację Gibraltaru. 5 września grając bezpośrednio u siebie Gibraltar wygrał 1-0. Pokazał się z lepszej strony przez co w sobotę także jest faworytem.

Typy Dnia – 14 listopada (sobota)

San Marino vs Gibraltar. Typ i Analiza

W Gibraltarze zwycięskiego gola w 42. minucie spotkania strzelił Torilla. Gospodarze pozostawili po sobie dobre wrażenie. Jak wyglądał przebieg spotkania? częściej utrzymywali się przy piłce, stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych i lepiej się bronili.

Piłkarze Gibraltaru na tle San Marino byli drużyną po prostu lepszą, mieli więcej jakości, zrozumienia, lepiej ustawiali się w obronie przez co piłkarze San Marino w ciągu 90. minut nie zdołali oddać żadnego strzału w światło bramki.

Przypadek? oczywiście że nie, gdyż zawodnicy Gibraltaru rozegrali dobre zawody w defensywie. Nic więc dziwnego, że w sobotę bukmacherzy stawiają ich w roli faworyta o czym świadczą kursy na ich zwycięstwo w granicach 1.70.

Oczywiście liczę na ich wygraną. Poza zwycięstwem z San Marino w swojej grupie wygrali także z Liechtenstein 1-0. Natomiast ostatnio towarzysko przegrali z Bułgarią 0-3 co nie powinno dziwić, gdyż przeciwnik był zdecydowanie z wyższej półki.

Wiecie kto zajmuje ostatnie miejsce w rankingu FIFA? właśnie reprezentacja San Marino, dokładnie miejsce 210. Więcej pisać na trzeba jeżeli chodzi o tę drużynę. Natomiast Gibraltar sklasyfikowany jest na pozycji numer 195, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie.

Typ: 2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button