San Marino – Węgry – Typy bukmacherskie 28 marca (niedziela)

W kolejny meczu eliminacji Mistrzostw Świata reprezentacja San Marino skazana jest na porażkę. Wiele wskazuje na to, że w niedzielę z wielką łatwością trzy punkty zainkasują Węgrzy. Transmisja w Polsat Sport Premium 1.

Typy Dnia – 28 marca (niedziela)

San Marino vs Węgry. Typ i Analiza

Niedzielne spotkanie pomiędzy San Marino a Węgrami rozegrane zostanie na Stadio Olimpico w Serravalle gdzie zdecydowanym faworytem są goście. Po ostatnim remisie z Polską przystąpią do tego meczu w niezłych humorach.

Po tym meczu powinni już mieć cztery punkty na koncie, bo rywal jak widać z najniższej półki. Reprezentacja San Marino sklasyfikowana jest na 210. miejscu w rankingu FIFA. W każdych eliminacjach jest przysłowiowym chłopcem bo bicia.

Nic więc dziwnego, że eliminacje rozpoczęła od wysokiej porażki na Wembley z Anglią 0-5. Czego można było się spodziewać, w Londynie nie miała nic do powiedzenia o czym najlepiej dowodzi zaledwie jedna sytuacja bramkowa i tylko 19% czasu utrzymywania się przy piłce.

Węgrzy plasują się na czterdziestym miejscu w rankingu FIFA. Są w dobrej formie o czym najlepiej świadczy siedem ostatnich spotkań bez porażki. Jak dobrze pamiętamy, ostatnio zremisowali z Polską 3-3.

Trzeba powiedzieć, że w Budapeszcie pozostawili po sobie dobre wrażenie. Nie wystraszyli się Polski, zagrali odważnie. Niewiele brakowało, by cieszyli się ze zwycięstwa. W Lidze Narodów, mając Rosję, Serbię i Turcję Węgrzy zajęli pierwsze miejsce w grupie, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie.

W ostatniej kolejce w Budapeszcie pokonali Turcję 2-0. Jestem dobrej myśli, że w niedzielę przekonująco wygrają także w Serravalle z drużyną San Marino.

Typ: 2 (-2,5 Handicap)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button