Sheffield United – Liverpool – 28 września (sobota)

Dla Liverpoolu każdy mecz w Premier League jest jak finał mistrzostw świata. Na Mistrzostwo Anglii The Reds czekają niemal 30 lat, ostatni raz mistrzowski tytuł zdobyli w 1990 roku. Czy 2020 rok będzie dla nich szczęśliwy? niewykluczone.

Typy Dnia – 28 września (sobota)

Premier League: Sheffield United vs Liverpool. Typ i Analiza

Podopieczni Jurgena Kloppa na początku sezonu prezentują się znakomicie, praktycznie w każdym meczu rozgrywają bardzo dobre zawody, a ich porażka w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów we Włoszech z Napoli tak naprawdę o niczym nie świadczy, przegrali, ale także pozostawili po sobie dobre wrażanie.

Jednym słowem, Liverpool jest w bardzo dobrej formie przed kolejnymi meczami, jest bardzo dobrze przygotowany do nowego sezonu i niewykluczone że ten będzie dla niego wyjątkowy i po trzydziestu latach wreszcie sięgnie po mistrzostwo Anglii. W następnym meczu The Reds na wyjeździe mierzyć będą się z beniaminkiem Sheffield United.

Jest to dla nich kolejna wielka szansa na zainkasowanie trzech bardzo ważnych punktów i mam nadzieję że jej nie zaprzepaszczą. Samobójstwo bym popełnił stawiając na zwycięstwo Sheffield United nawet z opcją remisu, bo wiadomo która drużyna jest zdecydowanie lepsza, która jest na fali. Liverpool powinien zgarnąć trzy punkty, po kursie 1.37 w STS nie pozostaje mi nic innego jak stawiać właśnie na jego zwycięstwo.

W Premier League po sześciu kolejkach pewnie zajmuje fotel lidera mając już pięć oczek przewagi nad drugim Manchesterem City. Przypomnijmy, Liverpool wygrał wszystkie sześć spotkań i wygląda na to, że odniesie siódme zwycięstwo w sezonie.

Sheffield United jest dopiero dziesiąty, jak na beniaminka któremu brakuje doświadczenia można powiedzieć jest to znakomite miejsce. Jest to przeciwnik który jest w stanie nawet najlepszym napsuć sporo krwi i Jurgen Klopp doskonale o tym wie, że tej drużyny nie można zlekceważyć. Najlepszym na to przykładem jest ich wyjazdowy remis z Chelsea 2-2. Jednak Liverpool jest silniejszą drużyną, lepiej zgraną, więc nie powinien popełnić tego samego błędu co Chelsea. W ostatnich meczach beniaminek prezentował się w kratkę, w Premier League dobre mecze przeplatał słabszymi.

Między innymi u siebie przegrał ze Southampton 0-1 by następnie pokonać na wyjeździe Everton 2-0, z kolei ostatnio w pucharze Ligi Angielskiej przegrał z Sunderland 0-1. Widać że Sheffield United lepiej czuje się w meczach wyjazdowych. Dla Liverpoolu to żaden problem gdzie rozgrywa swoje mecze, po sukcesie w Lidze Mistrzów jest mocniejszy i bardziej doświadczony. Ostatnio w składzie rezerwowym w pucharze Ligi Angielskiej spokojnie wygrał Milton Keynes 2-0, teraz czas na Sheffield United.

Typ: 2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button