Śląsk Wrocław – Legia Warszawa – Typy bukmacherskie 11 września (sobota)

W sześciu rozegranych meczach PKO Ekstraklasy piłkarze Śląska Wrocław nie zaznali jeszcze smaku porażki. Czy w sobotę plany pokrzyżuje im Legia Warszawa? tego wykluczać nie można. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 11 września (sobota)

Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa. Typ i Analiza

Czwarte miejsce w tabeli należy do Śląska Wrocław który ma dwa zwycięstwa na koncie i cztery remisy. Jak na razie klub ten jest trudną przeszkodą do pokonania, ponieważ piłkarze są dobrze zgrani.

W ostatniej kolejce wrocławianie w Lubinie pokonali Zagłębie 3-1, a wcześniej w Gliwicach zremisowali z Piastem 1-1. Są w niezłej formie o czym zresztą świadczy ich pozycja w tabeli PKO Ekstraklasy.

Po czterech rozegranych meczach Legioniści zajmują dopiero czternastą lokatę w tabeli, ponieważ mają zaledwie sześć punktów na koncie co jest niespodzianką prawda? no właśnie. Ale mają jeszcze dwa zaległe spotkania do rozegrania.

Ostatnio w Krakowie przegrali z Wisłą 0-1. Wcześniej w Grodzisku Wielkopolskim 2-0 wygrali z Wartą Poznań. Jak na razie w lidze Legia prezentuje się w kratkę. Nie zmienia to faktu, że po zwycięskim dwumeczu ze Slavią Praga awansowała do fazy grupowej Ligi Europy.

Wrocławianie są jeszcze bez porażki. Ale to Legia w poprzednim sezonie zdobyła mistrzostwo Polski. To Legia dwa razy wygrała ze Śląskiem. To Legia jest najbardziej doświadczonym klubem w PKO Ekstraklasie. Dlatego stawiam w jej kierunku.

Typ: X2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button