Słowacja – Kazachstan – Typy bukmacherskie 6 czerwca (poniedziałek)

Jedno z poniedziałkowych spotkań drugiej kolejki Ligi Narodów rozegrane zostanie na City Arena Trnava gdzie zmierzą się reprezentacje Słowacji i Kazachstanu. Zapraszam do analizy.

Słowacja – Kazachstan – Typy bukmacherskie 6 czerwca (poniedziałek)

Słowacja vs Kazachstan. Typ i Analiza

Reprezentacja Słowacji sklasyfikowana jest na czterdziestym piątym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Kazachstan plasuje się na miejscu sto dwudziestym piątym.

Jak więc widać, różnica między obiema reprezentacjami jest spora. Nic więc dziwnego, że murowanym faworytem tego spotkania są Słowacy, zwłaszcza że poniedziałkowe spotkanie rozegrają przed własną publicznością.

Osobiście niespodzianki nie przewiduję, Słowacja powinna udowodnić swoją wartość. Mimo braku awansu na Mistrzostwa Świata, w kwalifikacjach pozostawiła po sobie dobre wrażenie. Przypomnijmy, że dziesięciu grach odnotowała tylko dwie porażki.

Najczęściej remisowała, dlatego musiała pogodzić się z brakiem awansu na Mundial. W pierwszej kolejce Ligi Narodów Słowacy na wyjeździe pokonali Białoruś 1-0. Zgodnie z planem, bo byli faworytem i drużyną lepszą.

Kazachowie na swoim boisku wygrali z Azerbejdżanem 2-0, ale nie był to przeciwnik pokroju Słowacja która pod każdym względem jest reprezentacją mocniejszą, ponieważ jest silniejsza kadrowo.

Typ: 1 (kurs 1.30 na STS)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button