Spezia – Atalanta – Typy bukmacherskie 21 listopada (sobota)

W ósmej kolejce włoskiej Serie A piłkarze Atalanty na wyjeździe podejmować będą zawodników Spezia. Niespodzianki w tym spotkaniu nie przewiduję. Powinniśmy się zgodzić z bukmacherami, że wyraźnym faworytem są gracze z Bergamo.

Typy Dnia – 21 listopada (sobota)

Spezia vs Atalanta. Typ i Analiza

Atalanta to klub bardziej doświadczony, a to za sprawą występów w Lidze Mistrzów. Trener tego klubu ma do dyspozycji dobrze wyszkolonych technicznie piłkarzy jak wszystkim dobrze znany Zapata. W ataku między innymi mamy także Muriela.

To piłkarze którzy stanowią o sile ofensywnej Atalanty. Choć w ostatniej kolejce Champions League nie zdołali postraszyć mistrzów Anglii przegrywając u siebie 0-5, za to pokrzyżowali plany Interowi Mediolan w Serie A remisując na swoim boisku 1-1.

Ten remis jest dowodem na to, że Atalanta jest jedną z najlepszych drużyn w ekstraklasie włoskiej. Grając przeciwko mocnemu Interowi na Gewiss Stadium w Bergamo grała jak równy z równym, miała dobre okazje na strzelenie gola i powinna strzelić więcej bramek niż jedną.

Mimo wszystko piłkarze Atalanty powinni być z tego remisu zadowoleni, gdyż przed meczem bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dawali Interowi. Zawiódł dlatego, że dobre zawody rozegrali zawodnicy Atalanty.

Warto w tym meczu stawiać na zwycięstwo Atalanty, ponieważ ta drużyna w tym sezonie dobrze prezentuje się w spotkaniach wyjazdowych. Licząc także jej wyjazdowe zwycięstwo w Lidze Mistrzów z Midtjylland 4-0, w pięciu ostatnich wyjazdach odnotowała aż cztery zwycięstwa, a przegrała jedynie z Napoli 1-4. Natomiast piłkarzom Spezia nie służy własne boisko o czym świadczy ten bilans spotkań 0-1-2.

Ostatnio wygrali z Benevento 3-0, ale na wyjeździe. Wcześniej u siebie przegrali z Juventusem 1-4. W tej chwili zajmują trzynaste miejsce w tabeli. Atalanta jest szósta. Jest na tyle dobra, że powinna w sobotę odnieść wyjazdowe zwycięstwo. Tym bardziej że gospodarze mają poważne problemy kadrowe. Kontuzjowani m.in. są Acampora, Capradossi, Zoet, Sala i Mattiello.

Typ: 2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button