Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć – Typy bukmacherskie 26 czerwca (sobota)

Szachcior Soligorsk zmierza po trzecie w historii mistrzostwo Białorusi. W trzynastu dotychczasowych grach ligowych odnieśli komplet zwycięstw! Nieprawdopodobny wyczyn prawda? W sobotę w ramach czternastej kolejki podejmować będą Dynamo Brześć.

Typy Dnia – 26 czerwca (sobota)

Szachcior Soligorsk vs Dynamo Brześć. Typ i Analiza

Pierwsze mistrzostwo zdobyli w 2005 roku. Drugie w roku 2020, czyli w poprzednim sezonie. Niewykluczone, że wywalczą drugi z rzędu mistrzowski tytuł. Po trzynastu kolejkach z dorobkiem 39 punktów zajmują fotel lidera.

Bilans spotkań Szachciora Soligorsk 13-0-0 robi wrażenie prawda? no właśnie. W tej chwili mają siedem punktów przewagi nad drugim w tabeli BATE. Uważam, że po sobotnim meczu z Dynamem Brześć będą mieli już 42 punkty na koncie.

Osobiście to mój sobotni „pewniak dnia”. Gospodarze idą jak burza. Po zdobyciu w poprzednim sezonie mistrzostwa Białorusi nabrali większego doświadczenia. Jak widzimy, w efekcie jak na razie nie ma na nich mocnych.

W odróżnieniu od Szachciora Soligorsk piłkarze Dynama Brześć prezentują się zdecydowanie słabiej o czym najlepiej świadczy ich ósme miejsce w tabeli. Mają dziewiętnaście punktów na koncie. Do tej pory odnieśli tylko dwie porażki, najczęściej jednak remisowali, bo siedmiokrotnie, poza tym cztery mecze zakończyli zwycięstwem.

W ostatnich meczach z drużynami Smorgonie oraz Isłacz Mińsk podzielili się punktami. Natomiast we wcześniejszych spotkaniach z Eniergietyk-BDU i FC Mińsk nie zdobyli żadnego punktu.

Po przeciwnej stronie mamy dominatora który wygrywa mecz za meczem. W najnowszym piłkarze Szachciora Soligorsk pokonali FK Słuck 4-1. Jak więc widać, są w gazie. W poprzednim sezonie z Dynamem Brześć wygrali trzykrotnie. W tym w pucharze Białorusi 4-2.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button