Termalica – Zagłębie Lubin – Typy bukmacherskie 11 marca (piątek)

W piątek rozegrane zostaną dwa pierwsze spotkania 25. kolejki PKO Ekstraklasy. Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 18:00 gdzie w Niecieczy Termalica podejmować będzie Zagłębie Lubin. Zapraszam do analizy.

Termalica – Zagłębie Lubin – Typy bukmacherskie 11 marca (piątek)

Termalica vs Zagłębie Lubin. Typ i Analiza

Obie drużyny prezentują się w tym sezonie poniżej oczekiwań swoich kibiców. Zwłaszcza Termalica która po dwudziestu trzech rozegranych meczach z dorobkiem 22 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

Natomiast „Miedziowi” mają trzy punkty więcej na koncie co im daje czternastą pozycję w lidze. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta, jednak przed własną publicznością lepszej gry oczekuję od piłkarzy Termalici, zwłaszcza że w dwóch ostatnich meczach zdobyli sześć punktów.

W ostatniej kolejce na swoim boisku wygrali z Wartą Poznań 1-0. Natomiast wcześniej w Krakowie wygrała z Cracovią 2-1. W tych meczach pokazali się z niezłej strony. Jestem więc dobrej myśli przed rywalizacją z Zagłębiem Lubin.

„Miedziowi” mają ostatnio problemy ze skutecznością. Dwa ostatnie mecze zremisowali 0-0. Kogo mieli na rozkładzie? takie drużyny jak Śląsk Wrocław i Piast Gliwice.

W Lubinie wygrali z Termalicą 2-1. Jednak było to dla nich bardzo ciężkie spotkanie. Obie drużyny stworzyły sobie niemal dwadzieścia sytuacji bramkowych. U siebie Termalica może mieć więcej do powiedzenia.

Typ: 1X (kurs 1.48 na Fortuna)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button