Tottenham – Huddersfield – 13 kwietnia (sobota)

Po dwóch porażkach z rzędu można powiedzieć, Koguty wróciły do świata żywych. 3 kwietnia na nowym stadionie Tottenham Hotspur Stadium już zgodnie z planem pokonały Orłów 2-0 co im w tej chwili daje czwarte miejsce w tabeli, ale mają szanse zakończyć sezon na podium, bowiem do trzeciej Chelsea tracą zaledwie dwa oczka, mając w dodatku jeden zaległy mecz do rozegrania.

Typy Dnia – 13 kwietnia (sobota)

Tottenham walczy o TOP 4, Huddersfield spada z Premier League

Wiele wskazuje na to, że Tottenham odniesie drugie zwycięstwo z rzędu, bowiem jego sobotnim przeciwnikiem będzie Huddersfield które od przyszłego sezonu występować będzie na zapleczu Premier League. Był taki okres, że podopieczni Mauricio Pochettino bardzo dobrze prezentowali się w meczach wyjazdowych co zresztą pokazuje ten bilans spotkań, 11-0-6.

W drugiej części sezonu jest odwrotnie, zdecydowanie lepiej prezentują się przed własną publicznością gdzie w ostatnich tygodniach odnieśli najwięcej zwycięstw, w tym ostatnio z Crystal Palace. Jeżeli natomiast chodzi o mecze wyjazdowe, to Tottenham w ostatnim czasie przegrywał z Burnley 1-2, Chelsea 0-2, Southampton 1-2 oraz z Liverpoolem 1-2.

Można więc powiedzieć, że dołącza do grona drużyn, czyli Arsenalu i Chelsea gdzie najwięcej ma do powiedzenia przed własną publicznością, nie inaczej powinno być w najbliższym meczu, zwłaszcza że na ich stadion przyjeżdża najsłabszy zespół Premier League który w tym sezonie jest przysłowiowym chłopcem do bicia.

Mowa oczywiście o Huddersfield które zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mając na koncie zaledwie czternaście punktów. W 33. rozegranych meczach odnotowało tylko trzy zwycięstwa, pięć remisów i przegrało aż 25 spotkań. Jak więc widać, goście wracają tam gdzie ich miejsce, do Championship. Więc nie wyobrażam sobie, by Koguty miały w sobotę stracić punkty, zwłaszcza że swój mecz rozegrają na własnym obiekcie.

W Premier League będzie to dopiero ich drugi mecz na nowym stadionie gdzie zanosi się na ich kolejne zwycięstwo, mam nadzieję tym razem bardziej przekonujące. The Terriers ostatni raz wygrali pod koniec lutego gdzie na własnym obiekcie pokonali Wolves 1-0, następnie przegrali pięć spotkań z rzędu. Kolejno, z Brighton 0-1, Bournemouth 0-2, West Hamem 3-4, Crystal Palace 0-2 i ostatnio zostali rozbici przez Leicester 1-4 i to na swoim boisku. Jak więc widać, są kompletnie bez formy.

Jakim składem by w sobotę nie zagrał Tottenham, spodziewam się ich wysokiej wygranej, dlatego myślę, że śmiało można stawiać handicap -1,5. No co tu dużo pisać, porównując składy obu drużyn, to dwa różne światy. W poprzednim sezonie Koguty dwa razy ograły The Terriers, na wyjeździe 4-0 i u siebie 2-0. W obecnych rozgrywkach wygrały na ich boisku 2-0, jak więc widać, wszystko przemawia za ich korzyść.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button