Twente – Cukaricki – Typy bukmacherskie 11 sierpnia (czwartek)

W pierwszym bezpośrednim spotkaniu Holendrzy wygrali różnicą dwóch bramek co stawia ich w komfortowej sytuacji przed rewanżem. Zapraszam do analizy.

Twente – Cukaricki – Typy bukmacherskie 11 sierpnia (czwartek)

Twente vs Cukaricki. Typ i Analiza

Trzecia drużyna poprzedniego sezonu ligi serbskiej nie miała w pierwszym meczu w Belgradzie zbyt wiele do powiedzenia. Strzeliła bowiem jednego gola, za to straciła trzy bramki.

Piłkarze Cukaricki lepiej prezentują się w lidze gdzie w pięciu dotychczasowych meczach zgromadzili dwanaście punktów przez co sklasyfikowani są na drugim miejscu w tabeli.

W ostatniej kolejce przed własną publicznością zgodnie z planem pokonali Sp. Subotica 2-0. Rozegrali dobre zawody i moim zdaniem wygrali zasłużenie. Jednak europejskie puchary rządzą się swoimi prawami.

Tym razem trafił im się przeciwnik zdecydowanie z wyższej półki będący w dodatku w lepszej formie. Mowa oczywiście o piłkarzach Twente. Licząc wszystkie rozgrywki, wygrali cztery mecze z rzędu.

W inauguracyjnym meczu Eredivisie na Goffertstadion po bramce Steijna w doliczonym czasie gry pokonali Nijmegen. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w czwartek Twente przypieczętuje awans do eliminacji Ligi Konferencji UEFA fazy play-off.

Typ: 1 (kurs 1.30 na STS)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button