Ukraina – Francja – Typy bukmacherskie 4 września (sobota)

Francuzi przygotowują się do kolejnego spotkania eliminacji mistrzostw Świata 2022. Dzisiejszego wieczoru w Kijowie ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Ukrainy. Transmisja w Polsat Sport Premium 1. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 4 września (sobota)

Ukraina vs Francja. Typ i Analiza

Po nieudanych mistrzostwach Europy gdzie w 1/8 finału w rzutach karnych przegrali ze Szwajcarią, przyszedł czas na kolejne zmagania w kwalifikacjach do mundialu. Przed mistrzami Świata piąte spotkanie.

Na ten moment z dorobkiem ośmiu punktów zajmują w grupie fotel lidera i mają cztery punkty przewagi nad drugą Ukrainą z którą jak widać zmierzą się dzisiejszego wieczoru. Warto dodać, że obie reprezentacje nie zaznały jeszcze smaku porażki.

Różnica taka, że Ukraińcy wszystkie dotychczasowe cztery mecze zakończyli remisem. Przypomnijmy, z Kazachstanem 2-2 i 1-1, Finlandią 1-1 i Francją 1-1. W Paryżu Trójkolorowi nie zdołali pokonać dzisiejszego rywala, mimo że przez większość spotkania byli stroną dominującą.

Uważam, że w meczu rewanżowym piłkarze z Ukrainy mogą mieć mniej szczęścia. Po zwycięstwach z Kazachstanem 2-0 i Bośnią na wyjeździe 1-0 Francja ostatnio zremisowała z tym rywalem u siebie 1-1.

Nie da się ukryć że zawiodła a kibice byli świadkami niespodzianki. Ale pamiętajmy, każdy mecz jest inny. Francja jest reprezentacją bardzo mocną kadrowo. W składzie same gwiazdy jak Benzema, Mbappe czy Griezmann powinni poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.

Typ: 2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button