West Ham – Watford – Typy bukmacherskie 8 lutego (wtorek)

„Młoty” walczą o Champions League, a „Szerszenie” o utrzymanie. Jak więc widać, bardzo ciekawie zapowiada się wtorkowe spotkanie pomiędzy West Hamem United a Watford. Transmisja w CANAL+ Sport 2.

West Ham – Watford – Typy bukmacherskie 8 lutego (wtorek)

West Ham United vs Watford. Typ i Analiza

Piłkarze West Hamu przystąpią do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta, zwłaszcza że swój mecz rozgrywać będą na Olympic Stadium. Z trzydziestoma siedmioma punktami zajmują piąte miejsce w tabeli Premier League.

Do czwartego Manchesteru United który ma jedno spotkanie rozegrane mniej tracą jeden punkt. „Młoty” potrzebują więc punktów jak ryba wody, jeżeli chcą sezon zakończyć w najlepszej czwórce i tym samym wystąpić w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów.

Dwa ostatnie mecze Premier League zakończyły porażką. Najpierw uległy Leeds 2-3, a ostatnio bardziej wymagającemu Manchesterowi United 0-1. Jednak po ostatnim zwycięstwie w dogrywce z Kidderminster piłkarze West Hamu przystąpią do tego spotkania w lepszych humorach, gdyż awansowali do 1/8 finału Pucharu Anglii.

„Szerszenie” prezentują się w tym sezonie zaskakująco słabo o czym najlepiej świadczy ich miejsce w strefie spadkowej. Mają piętnaście punktów na koncie i sklasyfikowane są na pozycji osiemnastej.

Ich gra pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli przed własną publicznością przegrywa się z Norwich 0-3 które także broni się przed spadkiem, to o czymś to świadczy prawda? no właśnie.

Ostatnio Watford bezbramkowo zremisował z Burnley które z kolei zamyka tabelę Premier League. West Ham jest drużyną zdecydowanie mocniejszą co zresztą udowodnił na boisku Watford wygrywając 4-1! Wiele wskazuje na to, że we wtorek trzy punkty trafią na konto West Hamu United który w tym sezonie należy do najlepszych drużyn Premier League!

Typ: 1 (kurs 1.46 na LVBET)

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button