Wisła Płock – ŁKS Łódź – 27 czerwca (sobota)

ŁKS Łódź żegna się z PKO Ekstraklasą! Niestety kolejne mecze podopieczni Wojciecha Stawowego rozgrywać będą o przysłowiową pietruszkę. W sobotę w ramach 33. kolejki w Płocku podejmować będą Nafciarzy.

Typy Dnia – 27 czerwca (sobota)

Wisła Płock vs ŁKS Łódź. Typ i Analiza

Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, czy słusznie? przecież obie drużyny przeżywają poważny kryzys formy. Wprawdzie w najsłabszej są piłkarze ŁKS-u co nie zmienia faktu, że ostatni raz Nafciarze wygrali w marcu. W najważniejszej części sezonu łodzianie przegrywają ważne mecze. W defensywie prezentują się fatalnie, jak dotąd stracili już pięćdziesiąt siedem bramek.

Na pewno ta liczba ulegnie jeszcze zmianie patrząc na to, że przed nimi jeszcze pięć spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej, w tym w Płocku z Wisłą która po ostatniej porażce z Wisłą Kraków 0-1 będzie chciała się przełamać.

Warto zaznaczyć, że Nafciarze ostatni raz ze zwycięstwa cieszyli się w marcu gdzie w Gdyni wygrali z Arką 2-1. Jak więc widać, ostatni raz komplet punktów zdobyli przed pandemią koronawirusa w co aż trudno uwierzyć, ale takie są fakty. Pewnie ich kibice myślą sobie, czas więc na przełamanie, kiedy jak nie w sobotę w meczu z najsłabszą drużyną ligi? no właśnie.

Z drugiej strony łodzianie też będą chcieli godnie pożegnać się z PKO Ekstraklasą. Pogodzeni ze spadkiem być może w następnych meczach będzie grało im się łatwiej, będą mieli więcej luzu przede wszystkim psychicznego. W takich przypadkach słabsze drużyny potrafią naprawdę sporo namieszać.

Dlatego mimo wszystko moim zdaniem nie ma faworyta w tym meczu, bo jak widać właściwie obie drużyny są bez formy. Więc jaki zakład na to spotkanie? bardziej spodziewam się bramek, liczę na to, że Nafciarze jak i łodzianie będą gubić się w defensywie, bo to ich najsłabszy punkt.

Chociażby ostatni mecz z Górnikiem Zabrze (porażka 1-3) pokazał, że piłkarze ŁKS-u potrafią sobie stwarzać sytuacje bramkowe, być może więcej szczęścia będą mieli w Płocku. Ci z kolei ostatnie mecze albo remisowali, albo przegrywali jak ostatnio z Wisłą Kraków. Mając jednak takich piłkarzy jak Dominik Furman, w ofensywie mogą być niebezpieczni. Także bramek w Płocku wykluczać nie można.

Typ: powyżej 1,5 gola

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button