Wisła Płock – ŁKS Łódź – 31 sierpnia (sobota)

W siódmej kolejce PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź na wyjeździe mierzyć będzie się z Wisłą Płock. Beniaminek sezon rozpoczął od remisu i zwycięstwa, cztery następne mecze przegrał, będzie przełamanie w Płocku? tego wykluczyć nie można.

Typy Dnia – 31 sierpnia (sobota)

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock vs ŁKS Łódź. Typ i Analiza

Podopieczni Kazimierza Moskala zaskakująco zajmują dopiero przedostatnie piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Przegrali cztery ostatnie mecze co świadczy, że są pod formą, nie znaczy to jednak, że przegrają piąte spotkanie z rzędu. ŁKS ma duży potencjał i argumenty, by w sobotę zdobyć jakiekolwiek punkty w meczu z Wisłą.

Jak wiadomo przegrali cztery ostatnie mecze, patrząc jednak na kalendarz chyba nick nie ma wątpliwości, że na rozkładzie mieli trzech teoretycznie mocniejszych przeciwników, a mowa o Lechu Poznań, mistrzu Polski Piaście Gliwice i wicemistrzu Polski Legii Warszawa z którą ostatnio przegrali w Łodzi 2-3. I to trzeba brać pod uwagę, bo jak widać nie były to jakieś przysłowiowe ogórki.

Poza tym ŁKS przegrał także z Wisłą Kraków 0-4. Podopieczni Kazimierza Moskala potrafią grać w piłkę, jednak nie ma najważniejszego, czyli wyników. Skąd się to bierze? co jest powodem? przede wszystkim skuteczność. Ostatnie mecze pokazały, że nie maja problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, a najlepszym na to dowodem jest fakt, iż w dwóch ostatnich meczach łącznie stworzyli sobie aż czterdzieści jeden okazji strzeleckich.

Jak więc widać, gdyby byli skuteczni, tak samo w poprzednich meczach, to dziś z pewnością zajmowaliby miejsce przynajmniej w najlepszej trójce. ŁKS nie zasługuje na to, by zajmować tak fatalne miejsce w tabeli. Wisła Płock jest obecnie jedną z najsłabszych drużyn w PKO Ekstraklasie co w sobotę powinni wykorzystać podopieczni Kazimierza Moskala.

W miniony poniedziałek Nafciarze niespodziewanie wygrali na wyjeździe z aktualnym wiceliderem Pogonią Szczecin 2-1. Wygrali, ponieważ Portowcy im na to pozwolili, bo moim zdaniem przegrali na własne życzenie. Zwłaszcza przy drugiej straconej bramce ich defensywa zachowała się fatalnie co wykorzystał Furman. Jeżeli na siedemnaście podejść wykorzystuje się tylko jedna okazję, to ciężko myśleć o dobrym wyniku prawda? no właśnie.

Mimo zwycięstwa gra podopiecznych Radosława Sobolewskiego jakoś mnie nie przekonuje. Więcej jakości widzę w ekipie Kazimierza Moskala. Jeżeli poprawią skuteczność, to jestem przekonany, że w sobotę spokojnie jakieś punkty zdobędą, a niewykluczone także, że wygrają swoje spotkanie. W każdym meczu jak w ostatnim przeciwko Legii pozostawili po sobie dobre wrażenie, na ich nieszczęście Legia miała Niezgody który strzelił dwa gole, ale gdyby nie ten piłkarz, to z pewnością ŁKS by tego meczu nie przegrał. Wisła Płock jest słabsza, dlatego czas na przełamanie.

Typ: X2

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button