Zakłady bukmacherskie – maraton a nie sprint

Wielu, szczególnie początkujących graczy zakładając konto w serwisie oferującym zakłady bukmacherskie oczyma wyobraźni widzi już przyszłe zyski jakie uda się wygenerować z typowania spotkań.

zakłady bukmacherskie 2019
Cierpliwość w zakładach bukmacherskich to klucz

Jaka taktyka na zakłady bukmacherskie?

Mając za sobą dziesiątki obejrzanych meczów, szeroką wiedzę na temat poszczególnych drużyn, a nawet ich zawodników – wytypowanie zwycięzcy pojedynczego, czy nawet kilku meczów nie powinno być szczególnym  wyzwaniem. Osoby te w większości jednak zapominają, że inaczej patrzy się na rzeczywistość sprzed telewizora oglądając dany mecz bez większego ciśnienia, a zupełnie inaczej gdy w grę wchodzą pieniądze. W tym drugim przypadku, obstawiając konkretny zakład mamy do czynienia z dużymi emocjami. Z jednej strony jest radość z ewentualnej wygranej, z drugiej natomiast – obawa przed stratą postawionych pieniędzy.

Umiejętność panowania nad emocjami to w zakładach bukmacherskich cecha na miarę (nomen omen) złota. Wizja szybkiego, łatwego zysku (szczególnie w zakładach na żywo) często przesłania zdrowy rozsądek i potrafi zaowocować błyskawiczną stratą wypracowanych profitów, z wniesionym depozytem włącznie. Chcąc uniknąć podobnych nieprzyjemności trzeba zdać sobie sprawę z jednej podstawowej zasady, która mówi, że zakłady bukmacherskie to bardziej maraton aniżeli sprint. Chcąc odnotowywać stałe, długofalowe przychody z tego tytułu musimy wyłączyć emocje towarzyszące chęci szybkiego zysku (sprint) i przestawić się na mozolną, długofalową, opartą na strategicznym planowaniu walkę, tak jak to robią maratończycy – gdyby każdy z nich rzucił wszystkie siły na trasie już po starcie – żaden nie dobiegłby w efekcie do mety.

Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi. Chcąc na nich systematycznie zarabiać (nawet niewielkie kwoty) trzeba robić to z głową, rozważnie dobierając spotkania, stawkę czy ilość zagranych typów w ciągu dnia. Przemyślana strategia działania ma szansę przynieść konkretne rezultaty w postaci dodatniego bilansu – nie po jednym, dwóch dniach, a po dłuższym okresie sięgającym co najmniej miesiąca. Dlatego też cierpliwość jest w tym przypadku bardzo wskazana, podobnie jak z maratonem – nie liczą się pojedyncze zrywy na trasie, a ostateczny wynik będący efektem przemyślanej strategii.

Bukmacher

Bukmacher znany ze swojej chytrości, ale też wielkiej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i typów sportowych, szczególnie z piłki nożnej i siatkówki. Bonusy i promocje bukmacherskie nie są mu obce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button