Zhodino – FC Mińsk – Typy bukmacherskie 23 sierpnia (niedziela)

Dlaczego bukmacherzy w tej rywalizacji stawiają piłkarzy Zhodino w roli faworyta? powodów jest wiele. Osobiście także spodziewam się ich zwycięstwa. Po przeczytaniu analizy mam nadzieję, że będziecie tego samego zdania.

Typy Dnia – 23 sierpnia (niedziela)

Zhodino vs FC Mińsk. Typ i Analiza

Jest pięć powodów dla których warto stawiać na zwycięstwo drużyny Zhodino. Pierwszy to ostatni bezpośredni mecz zakończony wysokim zwycięstwem z FC Mińsk 5-2, w dodatku na jego terenie. Jak widać bramek w tym spotkaniu było sporo, bo aż siedem, jednak większą skutecznością popisali się piłkarze Zhodino.

Wówczas bohaterem spotkania był Valeri Gorbachik który strzelił trzy gole. Co prawda dziś jest już zawodnikiem FK Liepaja, to nie znaczy że Zhodino nie ma kim straszyć w ofensywie. Brazylijczyk Gabriel Ramos także potrafi strzelać gole.

Z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej, dowód? w dwóch ostatnich meczach dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W zwycięskiej rywalizacji z BATE 3-2 i w ostatnim zremisowanym meczu z Ruchem Brześć 3-3. Łącznie Gabriel Ramos ma osiem bramek na koncie w białoruskiej Wyszejszaja Liha, a także sześć asyst.

Jak więc widać, także w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Drugi powód dlaczego warto stawiać na zwycięstwo Zhodino to własne boisko gdzie piłkarze chyba czują się najlepiej. Trzeci są w dobrej formie, w trzech ostatnich meczach zainkasowali aż siedem punktów. Czyli ograli Eniergietyk-BDU 4-1, BATE 3-2 i ostatnio zremisowali z Ruchem Brześć 3-3.

Czwarty powód to zwycięstwo z BATE które musiało im dodać więcej pewności siebie, w końcu pokonali wicemistrza Białorusi prawda? no właśnie. No i w końcu piąty powód dlaczego warto stawiać na wygraną gospodarzy to przede wszystkim kiepska forma piłkarzy FC Mińsk.

Nie da się ukryć, że w pięciu ostatnich meczach odnotowali aż trzy porażki. Czyli z Dynamem Mińsk 0-1, BATE 0-6 i ostatnio z Ruchem Brześć 0-1. Jak więc widać, w ostatnim czasie grają po prostu słabo. Nic więc dziwnego że zajmują spadkowe piętnaste miejsce w tabeli, a zawodnicy Zhodino piątą lokatę.

Typ: 1

Marco

Marek jest typerem, który od lat na forum bukmacherskim BetOnline posiada status legendy. Jego skuteczność z piłki nożnej jest powszechnie znana, jakość analiz również należy do absolutnej czołówki bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button